Vyhledávání

Kontakt

Sporthala

lehecji@seznam.cz

Základní informace

Sportovní veřejnost má v Kněžmostě jedinečnou možnost pronájmu kvalitní plochy pro sportování za velmi přijatelnou cenu. V samotném Kněžmostě jsou k dispozici 3 krytá sportoviště. Kromě naší sportovní haly u školy je to sokolovna a velká víceúčelová hala u sokolovny. Po skončení aktivit školy, přibližně  od 16:00 hodin, lze provozovat v naší tělocvičně nejrůznější sportovní aktivity.

Vybavení tělocvičny a ceník

Povrch v tělocvičně je tvořen parketami na palubovce. Vytápění tělocvičny - vzduchotechnika s částečnou rekuperací. Větrání probíhá automaticky a je samozřejmě ještě možno otevřít elektricky ovládaná okna. K samotné tělocvičně patří ještě prostorná nářaďovna, sociální zařízení, dvě šatny se sprchami a prostorný vestibul. Na hřišti  je lajnování na basketbal, volejbal, házenou, nohejbal a florbal. Rozměry tělocvičny: 28×14 m. Vybavení tělocvičny: 6 košů na basket (2 sklopné), hrazda, kruhy, 4 tyče na šplh, 4 lana na šplh, 4 ribstoly, sloupky na volejbal, branky na fotbal a házenou, florbal a miniflorbal, 3 lavičky, švédská bedna, koza, kůň, cvičná kladina, odrazový můstek, trampolínka, gymnastický koberec 10 m, 5 žíněnek, doskočiště do výšky a stůl na stolní tenis.

Cena pronájmu za hodinu 250,- Kč v zimním období (1.10. - 30.4.), 150,- Kč/h v letním období (1.5. - 30.9.). V zimním období v neděli od 9:00 do 13:00 hodin je cena 200,- Kč/h. O letních prázdninách zavřeno!!!